Creativemind - Dom Produkcyjny - Warszawa

Przeczytaj to!

Przeczytaj to!

Ponieważ mamy mało czasu, aby przekonać Cię do współpracy z naszą firmą, postaramy się sprzedać Ci nasze usługi używając kilku zdań. Ludzie tak samo nie lubią czytać długich tekstów jak oglądać nudnych reklam. Nie lubią również czytać przechwałek  w stylu „wyróżnia nas rzetelność i pracowitość” itp.

Kilka zdań, które mają za zadanie sprzedać Ci nasze usługi

Kiedyś zadaliśmy sobie pytanie: gdybyśmy chcieli zlecić na zewnątrz produkcję filmu reklamowego dla naszej firmy, czego oczekiwalibyśmy od naszego wykonawcy?

Padły dwie odpowiedzi. Po pierwsze szukalibyśmy kogoś, kto doskonale rozumie funkcjonowanie biznesu, wie jak zidentyfikować rzeczywistą potrzebę grupy docelowej (Insight) i potrafi na jego podstawie opracować kreatywny scenariusz reklamowy. Drugą odpowiedzią na zadane przez nas pytanie było dość oczywiste, chociaż dziwi nas fakt, że w nasza branża chyba całkowicie o niej zapomniała. Chcielibyśmy dokładnie wiedzieć za co płacimy!

W naszej firmie, przed stworzeniem koncepcji filmowej, skupiamy się na analityce biznesowej, tak aby produkcja pomogła w rozwoju firmy klienta. Puszczamy wodzę wyobraźni tworząc scenariusze, które potem sumiennie wdrażamy w życie. Istotną wartością, którą możemy Ci zaoferować, jest transparentność w kosztorysowaniu produkcji filmowej. Ile kosztuje reżyser, jaki jest koszt operatora kamery, montażysty, człowieka od dźwięku, wynajęcia sprzętu do oświetlenia itp. – będziemy zawsze dobierali najbardziej adekwatnego specjalistę do Twojej branży. Będziesz mieć aktywny wpływ na końcową cenę produkcji. Naszym zadaniem będzie złożenie odpowiedniej rekomendacji, poinformowanie o kosztach oraz różnych możliwych wariantach współpracy. Będziesz zawsze dokładnie wiedzieć za co i ile płacisz.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ściśle współpracujących ze sobą ekspertów w produkcji filmów reklamowych. Firmą zarządza Kuba Wójtowicz, który pracuje w reklamie od 15 lat. Współpracujemy razem z wyspecjalizowaną w planowaniu strategii komunikacji marketingowej firmy „strategieReklamy.pl”. Specjaliści z tej firmy pomagają nam w układaniu strategii reklamowych dla naszych klientów, a my zajmujemy się całą resztą.Tworzymy content video zarówno jako podwykonawcy agencji reklamowych, ale również obsługujemy klientów bezpośrednio. Robimy produkcje zarówno dla największych – kręcimy spoty do telewizji ogólnopolskiej, kina, Internetu – ale chętnie podejmiemy się także niskobudżetowych realizacji dla mniejszych firm. Wyprodukowaliśmy wiele filmów, najlepszego zaufania do nas nabierzesz oglądając nasze portfolio. No i oczywiście – kontakt z nami nic nie kosztuje. Zapraszamy do współpracy, wystarczy telefon lub e-mail.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kuba Wójtowicz