Dlaczego my?

Dlaczego Creativemind Business Videos studio?

Kiedyś zadaliśmy sobie pytanie: 

Gdybyśmy zlecili komuś produkcję filmu reklamowego, czego oczekiwalibyśmy od naszego wykonawcy?

Przyszły nam do głowy trzy odpowiedzi.

Po pierwsze szukalibyśmy kogoś, kto ma duże doświadczenie w produkcji filmów i animacji biznesowych.

Po drugie szukalibyśmy kogoś, kto doskonale rozumie funkcjonowanie biznesu.

Po trzecie, chcielibyśmy dokładnie wiedzieć, za co płacimy.

Przed stworzeniem koncepcji filmowej, skupiamy się na analityce biznesowej, tak, aby przyszła produkcja wspierała rozwój firmy. Puszczamy wodzę wyobraźni, tworząc scenariusze, które następnie sumiennie i zgodnie z planem wdrażamy w życie.

Istotną wartością, jaką oferujemy Ci jest transparentność w kosztorysowaniu produkcji filmowej. Do naszych zadań należy złożenie odpowiedniej rekomendacji, poinformowanie Cię o kwotach oraz możliwych wariantach współpracy. Tym samym dowiesz się m.in.: ile kosztuje reżyser, operator kamery, montażysta, dźwiękowiec czy tzw. gaffer razem z  wynajęciem sprzętu do oświetlenia.  Zawsze dobieramy najbardziej adekwatnego specjalistę do Twojego zapotrzebowania, dzięki czemu dokładnie wiesz, za co i ile płacisz oraz masz wpływ na ostateczną cenę produkcji.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą współpracujących ze sobą ekspertów w zakresie produkcji filmów i animacji komputerowych. Specjalizujemy się w trudnych technicznie animacjach 3D. Firmą zarządza Kuba Wójtowicz, pracujący w branży reklamowej od 16 lat.

Uważamy, że największego zaufania do naszej pracy nabierzesz, oglądając nasze portfolio. Zachęcamy Cię również do wysłania wiadomości lub wykonania pierwszego telefonu – kontakt z nami nic nie kosztuje.

Zapraszamy do współpracy – czekamy na Twoją wiadomość i działamy!

Kuba Wójtowicz - producent filmu reklamowego.


+48 884 074 074

info@creativemind.tv