Dlaczego my?

Dlaczego Creativemind business videos studio?

Ponieważ mamy tylko chwilę Twojej uwagi, chcemy wykorzystać ją jak najlepiej i w kilkunastu konkretnych zdaniach przekonać Cię do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Kiedyś zadaliśmy sobie pytanie: Gdybyśmy zlecili komuś produkcję filmu reklamowego dla naszej firmy, czego oczekiwalibyśmy od naszego wykonawcy?

Pojawiły nam się wtedy w głowie dwie odpowiedzi:

1. Szukalibyśmy kogoś, kto doskonale rozumie funkcjonowanie biznesu, wie jak zidentyfikować rzeczywistą potrzebę grupy docelowej (Insight) i potrafi na tej podstawie opracować kreatywny scenariusz reklamowy.

2. Chcielibyśmy dokładnie wiedzieć, za co płacimy!

Dlatego też przed stworzeniem koncepcji filmowej, skupiamy się na analityce biznesowej, tak, aby przyszła produkcja wspierała rozwój Twojej organizacji. Puszczamy wodzę wyobraźni, tworząc scenariusze, które następnie sumiennie i zgodnie z planem wdrażamy w życie.

Istotną wartością, jaką oferujemy Ci przy okazji każdego zlecenia, jest transparentność w kosztorysowaniu produkcji filmowej. Do naszych zadań należy złożenie odpowiedniej rekomendacji, poinformowanie Cię o kwotach oraz możliwych wariantach współpracy. Tym samym dowiesz się m.in.: ile bierze reżyser, operator kamery, montażysta, człowiek od dźwięku czy ile kosztuje wynajęcie sprzętu do oświetlenia – zawsze dobieramy najbardziej adekwatnego specjalistę do Twojej branży, dzięki czemu dokładnie wiesz, za co i ile płacisz oraz masz wpływ na ostateczną cenę produkcji.


Kim jesteśmy?

Grupą współpracujących ze sobą ekspertów w zakresie produkcji filmów i animacji reklamowych. Firmą zarządza Kuba Wójtowicz, pracujący w branży reklamowej od 16 lat. Naszymi biznesowymi partnerami są agencje zajmujące się strategią komunikacji marketingowej, w których doświadczeni specjaliści pomagają w układaniu skutecznych strategii reklamowych. My zajmujemy się całą resztą, czyli tworzeniem jakościowych projektów wizualnych.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz tworzymy video content jako podwykonawcy agencji reklamowych. Robimy produkcje dla największych korporacji – kręcimy spoty do ogólnopolskiej telewizji, kina, internetu i równie chętnie podejmujemy się niskobudżetowych realizacji dla mniejszych firm.

Nie namawiamy, ale uważamy, że największego zaufania do naszej pracy nabierzesz, oglądając nasze portfolio. Zachęcamy Cię również do wysłania wiadomości lub wykonania pierwszego telefonu – kontakt z nami nic nie kosztuje, a podczas rozmowy chętnie opowiemy Ci więcej o możliwościach wizualnych, jakie oferujemy względem indywidualnych potrzeb Twojej organizacji.

Zapraszamy do współpracy – czekamy na Twoją wiadomość i działamy!

Pozwól nam zająć się Twoją video reklamą – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kuba Wójtowicz - producent filmu reklamowego.